To już w ta sobotę.

„Spotkanie z aktorami” to już druga edycja tego wydarzenia organizowana przez Łatwo Pomagać. W tym roku spotykamy się 5 LISTOPADA W WARSZAWIE PRZY ULICY FRANCUSKIEJ 12a, W RESTAURACJI MIĄŻSZ, W GODZ. 12-14. Podczas spotkania będą przeprowadzone dwie zbiórki. Jedna – pieniężna na rzecz chorej na białaczkę szpikową 16-letniej Klaudii, druga – rzeczowa dla najmniejszych dzieciaczków z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego.
Jak na razie swoją obecność potwierdzili aktorzy: Magdalena Różczka, Karolina Gorczyca, Mikołaj Roznerski, Aleksandra Domańska oraz dziennikarka Beata Sadowska.
Wstęp wolny

A kto nie może być z nami to może zawsze wpłacić Klaudii złotóweczkę
Fundacja ,,Zdążyć z pomocą”
Bank BPH S.A
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 27059 Grzesińska Klaudia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
szczegóły: FB „Spotkanie z aktorami”

IOP W OTWOCKU
Zbiórka rzeczy dla najmłodszych dzieci zostanie przeprowadzona na prośbę Magdy Różczki, która od dawna współpracuje z Fundacją Rodzin Adopcyjnych.
Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny przyjmuje noworodki i niemowlęta w wieku od urodzenia do ukończenia pierwszego roku życia z województwa mazowieckiego. Są to dzieci niechciane, pozostawione po urodzeniu w szpitalu, w oknach życia, odebrane rodzicom na skutek interwencji sądu lub policji, przyniesione dobrowolnie przez rodziców.
Nadrzędnym celem IOP jest jak najszybsze przywrócenie dzieciom rodziny poprzez:
• umożliwienie powrotu do rodziców biologicznych,
• powierzenie rodzinie adopcyjnej lub zastępczej.
Więcej o placówce możecie przeczytać na stronie; http://www.adopcja.org.pl/nasze_programy_1.php#4 

Skomentuj