Bazarek – regulamin

REGULAMIN
Bazarek spełnia dwie funkcje

1.Darczyńcy oddają na licytacje fanty lub usługi . Prosimy o przekazywanie przedmiotów nowych i używanych, ale w dobrym stanie. Wspaniałym darem serca byłoby wystawienie w formie licytacji usługi typu upiekę ciasto, umyje okna, udzielę korepetycji i cokolwiek uda się wymyślić, wycenić i zrealizować. W przypadku usług tego typu będziemy bazować na odbiorcach lokalnych. Każdy z Was może pomóc oddając coś, czego już nie potrzebuje, a co mogłoby zainteresować kogoś innego, jednocześnie wspierając tym samym fundację, organizację lub konkretnego podopiecznego tych organizacji.

2. Licytujący nabywają usługę lub przedmiot i zyskuje podwoją satysfakcję – zdobył coś dla siebie i pomógł uratować komuś życie lub zdrowie

ZASADY:

1. Zdjęcie przedmiotu lub opis usługi należy wysłać na adres BAZAREKLATWOPOMAGAC@WP.PL w temacie wpisując np.: FANT. Fanty proszę przesyłać tylko i wyłącznie na podany adres.

2. Należy również podać cel, czyli dla kogo konkretnego ma odbyć się licytacja. Jeżeli sami nie potraficie wybrać to zrobimy to za Was, lub wybierze osoba wygrywająca licytację.

3. Należy podać cenę wywoławczą.

4. Należy określić, kto pokrywa koszty wysyłki. Z reguły koszty te ponoszą Darczyńcy. Bywają jednak następujące przypadki:
-osoba darująca wystawia bardzo dużą ilość fantów
-osobą wystawiającą przedmiot są rodzice dzieci dla których licytujemy, którym osoby trzecie przynoszą fanty,
wtedy koszty zostaną przerzucone na osobę wygrywającą licytację ( przesyłka za pobraniem, gdzie pobranie to będą same koszty wysyłki, lub wpłata na konto darczyńcy kosztów wysyłki) Przy każdej licytacji w nagłówki jest określone kto w danej licytacji pokrywa koszty !!!!

5. Po zakończeniu licytacji administrator bazarku kontaktuje się z osobą wygrywającą, prosząc o wykonanie przelewu. Przelewy wykonywane są tylko i wyłącznie na konta fundacyjne, nigdy prywatne !!! Następnie należy przesłać potwierdzenie przelewu dla administratora, oraz dane do wysyłki fanta. Następnie administrator kontaktuje się z darczyńcą prosząc o wysyłkę fanta. Bardzo prosimy również informować administratora o tym, że fant już dotarł. Prosimy pamiętać o tym, że jeżeli administrator nie ma w znajomych kogoś z kim się kontaktuje to wiadomość najczęściej znajduje się w folderze INNE.
Na potwierdzenia czekamy 5 dni roboczych!

Na stronie Łatwo Pomagać w dziale notatki mogą Państwo znaleźć opis dzieci i osób, którym chcemy pomóc. Mogą Państwo również proponować dzieciaczki lub osoby dorosłe spoza listy.

Zachęcamy do zapraszania znajomych do wzięcia udziału w naszym bazarku. Jak również do polubienia strony Łatwo Pomagać. Te dwie strony to jedno !!!

Im NAS więcej, tym więcej możemy !!!!
DZIĘKUJEMY !!!