Ahoj Kochani 🙂 Tak się składa, że nasza bazarkowa łódeczka trochę dryfuje, a osiąść na mieliźnie bynajmniej nie chcemy. My docelowo wolimy na szerokie wody wyruszyć i tak wiecie – popłynąć na fali 🙂 Podratujcie nas jakimiś fancikami. Ładnie prosimy 🙂 To może być coś nowego lub używanego, ale w bardzo dobrym stanie. To może być usługa. To może być propozycja postawienia komuś kawy 🙂  A co? Wszystko da się zlicytować, byle tylko dzieciakom pomóc. Jak już zdecydujecie czym chcecie nas obdarować, podeślijcie na naszego maila BAZAREKLATWOPOMAGAC@WP.PL zdjęcie przedmiotu/usługi z krótkim opisem, ceną wywoławczą i informacją o tym kto pokrywa koszty przesyłki. Czekamy na Was! I z góry dziękujemy za Wasze dobre serducha 🙂
„Załoga” Bazarku Łatwo Pomagać 🙂 
————————————————————————————-
ZASADY:

1. Zdjęcie przedmiotu lub opis usługi należy wysłać na adres BAZAREKLATWOPOMAGAC@WP.PL w temacie wpisując np.: FANT. Fanty proszę przesyłać tylko i wyłącznie na podany adres.

2. Należy również podać cel, czyli dla kogo konkretnego ma odbyć się licytacja. Jeżeli sami nie potraficie wybrać to zrobimy to za Was, lub wybierze osoba wygrywająca licytację.

3. Należy podać cenę wywoławczą.

4. Należy określić, kto pokrywa koszty wysyłki. Z reguły koszty te ponoszą Darczyńcy. Bywają jednak następujące przypadki:
-osoba darująca wystawia bardzo dużą ilość fantów
-osobą wystawiającą przedmiot są rodzice dzieci dla których licytujemy, którym osoby trzecie przynoszą fanty,
wtedy koszty zostaną przerzucone na osobę wygrywającą licytację ( przesyłka za pobraniem, gdzie pobranie to będą same koszty wysyłki, lub wpłata na konto darczyńcy kosztów wysyłki) Przy każdej licytacji w nagłówki jest określone kto w danej licytacji pokrywa koszty !!!!

Skomentuj