ZBIERAMY LISTY DO ONKO-MIKOŁAJÓW od dzieci leczonych onkologicznie w Bydgoszczy 

🎅
Zdjęcia listu i dziecka z listem można wysyłać na adres stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com lub prosimy o kontakt Wioletta Górska

Zapraszam pacjentów do udziału w akcji Onko-Mikołaje, a Darczyńców o realizowanie marzeń z listów dzieci. 🎅
Publikowanie listów rozpocznie się 5 listopada.
Jako Stowarzyszenie Łatwo Pomagać po raz drugi zapraszamy dzieci z bydgoskiej onkologii i podopiecznych poradni onkologicznej do pisania listów w ramach akcji Onko-Mikołaje realizowanej we współpracy z Monika Rymer. Listy będą publikowane na stronie Z Nadzieją… -Licytacje i udostępniane na stronach Stowarzyszenia. Gdzie indywidualni Darczyńcy będą podejmować się realizacji marzenia pacjenta z listu. W zeszłym roku udało się zrealizować 57 indywidualnych próśb, ale w sumie rozdaliśmy ok. 100 prezentów. Stowarzyszenie nie ponosi żadnej odpowiedzialności, gdy list okaże się zbyt drogą prośbą i nie znajdzie się żadna chętna osoba do jej realizacji. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji Onko-Mikołaje gdyż przesłanie listu (podanie listu) i zdjęcia dziecka jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji.
Zawsze tak się składa, że na oddziale w dniu rozdawania prezentów są i takie dzieci, które nie wysłały listu, ale i one muszą(!) otrzymać piękny prezent. I bardzo, ale to bardzo chciałam prosić osoby, które chciałyby podarować Dary Serca dla wyjątkowych Pacjentów z onkologii o dołączenie do akcji. W tym roku proszę o klocki dla każdego przedziału wieku. Różne rodzaje klocków proszę wysyłać na adres Stowarzyszenia. Wiem, że klocki są drogie, ale wówczas proponuję darowiznę choćby 5 zł na konto Stowarzyszenia 🎁 I w ten sposób zakupimy wspólnie piękne klocki 🎅 Do paczuszki zawsze można wrzucić także herbatkę/kawkę dla rodzica dziecka z onkologii, bo o Nich też nie zapominamy 
Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
konto bankowe: BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK
tytuł: prezent dla pacjenta
ADRES: Gościeradz ul Wyczółkowo 13 86-011 Wtelno
DZIĘKUJĘ💕
********************************************
Regulamin ONKO- Mikołaje
1) Jednym z celów statutowych Stowarzyszenia jest wspieranie leczenia m.in. dzieci – pacjentów Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy, dlatego też w okresie przedświątecznym w ramach organizowanej akcji Onko-Mikołaje zbieramy prezenty, aby umilić dzieciom czas leczenia.
2) Akcja skierowana jest dla dzieci leczonych w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii lub objętych opieką Poradni Onkologicznej w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Antoniego Jurasza.
3) Pacjent (pisząc lub rysując) przedstawia wymarzony prezent.
4) Rodzic wysyła lub podaje list dziecka i zdjęcie dziecka z listem (zdjęcie może być bez widocznej twarzy).
5) Listy opublikowane będą na grupie na Facebooku: Z nadzieją…-licytacje i facebookowym profilu Stowarzyszenia, aby każdy potencjalny Darczyńca – MIKOŁAJ miał w nie wgląd.
6) Darczyńca wybiera dziecko/dzieci, któremu/którym chce zrobić prezent/prezenty.
7) Prezenty muszą być nowe.
8) Darczyńca nie może wycofać się z zadeklarowanego zakupu prezentu. W przypadku, gdy prezent okaże się zbyt kosztowny, może kupić tańszy zamiennik.
9) Prezenty muszą być dostarczone do dnia 4 grudnia 2018 roku pod wskazany adres ogólnej zbiórki lub na podany adres domowy dziecka.
10) Rodzic dziecka przebywającego na leczeniu w domu zobowiązuje się dostarczyć zdjęcie dziecka z momentu odpakowywania prezentu przez Facebooka bądź mailem (zdjęcie może być wykonane tak, że nie widać twarzy obdarowanego).
11) Rodzic dziecka przyjmującego prezent w szpitalu podczas akcji 7 grudnia Onko-Mikołaje również wyraża zgodę na zdjęcia (na specjalne życzenie zdjęcie może być wykonane tak, że nie widać twarzy obdarowanego).
12) Rozdanie prezentów na oddziale nastąpi 7 grudnia. Rodziców dzieci będących w tym dniu w domu prosimy o informacje, u jakiego zaprzyjaźnionego rodzica mamy zostawić prezent lub, jeśli to możliwe, o odebranie daru osobiście.
13) RODO
Udostępniając list Rodzic/ opiekun prawny lub pełnoletni pacjent wyraża zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie swoich danych niezbędnych do przeprowadzenia akcji oraz zgodę na publikacje zdjęć z akcji na profilu Stowarzyszenia i na grupie na Facebooku: Z nadzieją…-licytacje.
Rodzic/ opiekun prawny lub pełnoletni pacjent wyraża zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie swoich danych niezbędnych do przeprowadzenia akcji oraz zgodę na publikacje zdjęć z akcji na str o których mowa pkt.3 regulaminu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych osobowych będzie skutkować niemożnością opublikowania listu w ramach akcji Onko-Mikołaje. Każda osoba, której dane są przetwarzane, posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo cofnąć zgodę na ich przetwarzanie i zażądać ich usunięcia, jak również ma prawo zażądać ograniczenia przetwarzania danych oraz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania tych danych. Może ona to wykonać w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com

Skomentuj