Każdy miesiąc coś w sobie ma , ale luty to podobno taki szczególny miesiąc , gdzie powinno być dużo Miłości, Serdeczności i Wzajemnego Zrozumienia 🙂 dlatego zapraszamy Was na wydarzenie 

 
Pod opieką HDD jest 96 dzieci.
Po raz pierwszy chcemy na tak dużą skalę zaczarować świat wyjątkowych dzieci, dzieci z domowego hospicjum. Zwróciliśmy się do Domu Sue Ryder, który na terenie Bydgoszczy i okolic zajmuje się opieka paliatywną. I zmroziła nas liczba dzieci objętych taką opieką. 96 (!) Anie, Lenki, Julki, Madzie, Kubusie, Tymki …. 96 dzieci (!) Tyle dzieci każdego dnia walczy o oddech, w tylu domach słabiutko tlą się płomyki życia dzieci. 7 rocznych maluszków, 29 do piątek roku życia, i tyle samo -29 nie ma jeszcze dziesięciu lat, 31 nastolatków (!) Łącznie 96 podopiecznych !
Do ilu nie zdążymy dotrzeć z paczuszkami? A ile dzieci w ciągu tego miesiąca dołączy pod opiekę HDD, by stąpać po kruchym lodzie życia? !
Chyba nie spodziewaliśmy się takich faktów, zderzyliśmy się z okrutną i bolesną rzeczywistością…
Te niezwykle dzieci wymagają wieloaspektowej opieki, a ich rodzice to ziemscy herosi, którzy zapewniają im pomoc, nie tylko fizyczną ale i duchową i emocjonalną. Ci kochani rodzice, którzy całe swoje życie poświęcili dla swoich dzieci, niosą im ulgę i wytchnienie oraz wsparcie w czasie umierania. Tak umierania ! Nie jesteśmy w stanie wesprzeć rodziców tych cudownych dzieci, ale chociaż na chwilę zaczarujmy ich świat i wywołajmy uśmiech na ich twarzach.
Dlatego prosimy przyłączcie się, a co potrzeba:
 podkłady higieniczne,
 kosmetyki typu płyn do kąpieli, szampon, żel do mycia ciała, kremy na odparzenia,
 milutkie koce dla starszych dzieci (31 szt.),
 herbaty i kawy dla rodziców ( prosimy postawcie na jakość, Ci niezwykli rodzice zasługują na łyk dobrego aromatycznego napoju ❤ )

Wysyłka na adres:

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
ul Wyczółkowo 13
86-011 Gościeradz

Wpłaty na adres:

Możemy zakupić sami kawki i inne rzeczy wrzućcie nam tylko prosimy po piąteczce, dyszce na konto:
Stowarzyszenie Łatwo Pomagać KRS 0000662255 NIP 5542946526
konto bankowe:
BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK
tytuł: pomoc hospicjum

Nie myślcie, że ograniczymy Dary Serca tylko do środków higienicznych, o nie nie (!)
Nie prosimy o nic więcej, gdyż mamy jeszcze Dary Serca z poprzedniej zbiórki  DZIĘKI WAM WSPANIALI i NIEZASTĄPIENI DARCZYŃCY 

Skomentuj