Zapraszamy Was na wydarzenie jakiego jeszcze nie było.
Nadchodzi lato, każda z nas chce odsłonić trochę zgrabnego ciałka, a prawie wszystkie marzymy o tym, by coś w sobie poprawić.
Szansą na to będzie udział w wydarzeniu : „Zadbaj o siebie –podaruj serce dzieciom”, organizowanym przez Fitness for Everyone i Łatwo Pomagać.
Reguły są proste.
Fitness for Everyone opracowuje zestaw ćwiczeń na cały tydzień. Kto decyduje się ćwiczyć razem z nami, wpłaca symboliczną złotówkę za jeden dzień ćwiczeń. Złotówka jest naprawdę symboliczna i nie trzeba się do niej ograniczać 🙂 Można „wykupić” abonament na cały tydzień, dwa, miesiąc lub zapłacić za wybraną liczbę dni. Ćwiczenia w pierwszym tygodniu zostaną udostępnione, kiedy ćwiczący zapełnią skarbonkę do określonego poziomu  5%
Pamiętajcie o prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń, dzięki czemu unikniecie kontuzji, przed każdym treningiem nie zapominajcie o rozgrzewce, ćwiczenia wykonujcie w swoim tempie. Jeśli nie czujesz się na siłach aby wykonać, któreś ćwiczenie pomiń je. Ilość powtórzeń nie jest ważna, zwracaj uwagę na poprawność ćwiczenia. To są jedynie moje propozycje treningowe, możesz je dowolnie modyfikować i dostosować do swoich możliwości. Po każdym treningu pamiętaj o rozciąganiu zmniejsza ono napięcie mięśniowe, zwiększa jakość i elastyczność mięśni, przeciwdziała przykurczom mięśni oraz zwiększa ukrwienie wokół mięśniowe i szybkość regeneracji mięśnia. W przypadku kiedy trening nie jest zakończony rozciąganiem następuję odczuwalne „zesztywnienie i skrócenie” mięśni, polegające na ograniczeniu ruchomości stawów. Powstaję dyskomfort podczas wykonywania ćwiczeń w kolejnych dniach.
Gdzie płacić? Do  skarbonka Zosi na siepomagaSpójrzcie na ta śliczną istotę , na jej piękny uśmiech ,aż trud no uwierzyć że w każdej chwili jej życie może zostać przerwane.

To dziewczynka oczekująca na operacje serca, której życie mogło się zakończyć zanim na dobre się rozpoczęło. Rodzice zdecydowali się walczyć o swoją córeczkę i ta walka trwa do dziś. Zosi serduszko jest po prawej zamiast po lewej stronie ale pragnie bić jak każde inne zdrowe serce. Oprócz złożonej wady serca, Zosia ma również dodatkowe śledziony i dolegliwości ze strony układu pokarmowego.
Operacja na którą czeka Zosia jest niezbędna, bez niej dziewczynka umrze. Musi być wykonana w trybie pilnym w czerwcu, najpóźniej w lipcu w klinice w Muenster, ponieważ polscy lekarze rozłożyli ręce i już nic nie mogą dla niej zrobić. Przeczytajcie historię Zosieńki, która z każdym dniem jest coraz słabsza i jeśli nie pomożemy, Jej życie zgaśnie…pomóżmy sobie, aby pomóc Jej.

Skomentuj