Kubusiu masz 10 lat, to dużo czy mało?
Bardzo malutko na to, z czym musiałeś już zmierzyć się w swoim życiu. Nowotwór zabrał Twoją ukochaną mamusię, jak miałeś zaledwie sześć lat. Wydawałoby się, że limit cierpienia na tak małego chłopca został wyczerpany. Ale nic bardziej mylnego 🙁
Kubusiu znowu cierpisz. Tym razem to Ty musisz zmierzyć się z nowotworem. Straszny potwór zabrał Ci już rękę, dał przerzuty na płuca, ale on nie wie na jak trudnego trafił zawodnika. Paskud połamie sobie na tobie zęby, bo Ty WYGRASZ, a my Cię w tej walce wesprzemy.
Prawda, że nie zostawimy Kubusia? 🙂
Kubuś potrzebuje protezy, by móc wyjść na ring i dowalić przeciwnikowi. Potrzebuje wiary w siebie, że jest wyjątkowy. Nie tylko dla swojej młodszej siostrzyczki i tatusia, swoich bliskich, ale dla każdego z Nas. I dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy by pomóc temu Malcowi . Przyłączycie się?
Prosimy o wpłaty 2 zł. 5 zł, 10 zł … kto ile może Emotikon smile Prosimy o udostępnianie, żeby informacja o tym walecznym chłopcu obiegła cały świat. DAJMY KUBIE SKRZYDŁA, BY MÓGŁ SIĘ WZNIEŚĆ PO ZWYCIĘSTWO !!
http://pomocdlakuby.eu/
Fundacja Spełnionych Marzeń
Numer konta 29 1050 1025 1000 0022 7611 6304
Tytuł przelewu Jakub Kruk
Prosimy o fanty i o żarliwe licytowanie dla Kubusia na naszym bazarku łatwo pomagać
str FB Kubusia                    aa

Skomentuj