Naszym celem jest stworzenie pralni, z której będą korzystać dzieci leczone w Klinice Pediatrii Onkologii i Hematologii w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Zakupimy sprzęt, ale i też chcemy również zadbać o to by nigdy w pralni nie zabrakło środków piorących. Przyłączcie się 🙂 .
Dlatego m.in 1 grudnia 2019 r. odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej  w Koronowie w Hali Widowiskowo-Sportowej, by wesprzeć pacjentów onkologii. Na ten dzień przewidziane są różne atrakcje, m.in loteria (każdy los wygrywa) licytacje, słodki poczęstunek, zabawy dla dzieci, przejażdżki motocyklem ….
1 grudnia będzie można zarejestrować się jako potencjalny Dawca. Szukamy bliźniaka dla Zuzi! Wyjątkowej Zuzi, którą można spotkać na oddziale onkologii w Bydgoszczy, a gdy się Ją już spotka nie sposób nie pokochać tej dziewczyny  Rejestrujemy się, tylko tak możemy ją uratować !
„Mam na imię Zuzia, mam 13 lat. Do czerwca tego roku byłam zdrową, pogodną i radosną dziewczynką, kochającą piłkę ręczną. Jeszcze w lutym tego roku moje wyniki były idealne. W czerwcu pojechałam do lekarza rodzinnego z wysypką, dalej skierowanie do szpitala, diagnoza plamica, niestety błędna. Kolejna trepanobiposja. Diagnoza: ostra aplazja szpiku kostnego. .. Niestety mam bardzo rzadki gen, którego nie posiada żadna osoba zarejestrowana w światowym banku dawców. Nie poddaję się. Zaczynam walkę z ciężką chorobą. Szukam bliźniaka genetycznego”” – wyznaje Zuzia
Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
konto bankowe: BNP Paribas Bank Polska S.A.: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK
tytuł: wspieramy dzieci z onkologii
Możliwość wpłaty z PayPal : stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com

Skomentuj