Ale za to niedziela !
Ta niedziela była dedykowana dla Was Nasi Kochani z onkologii
Dzisiejszy dzień przełoży się na złotóweczki, by wam tam na tej onkologii było łatwiej 🙂
Dziękujemy wszystkim osobom, które dziś były z nami w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koronowie, kibicowały, licytowały, brały udział w loterii i czyniły zakupy, bo całość wesprze małych pacjentów onkologii. Dziękujemy DARCZYŃCOM 💕
A szczególne brawa należą się osobom rozgrywającym turniej piłki nożnej. Brawo Wy !!! Za swoje zaangażowanie każda drużyna otrzymała unikatowe podziękowania 🙂 w postaci rysunku wykonanego przez pacjenta onkologii 🙂 Dziękujemy również całej obsłudze turnieju, dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Sitowiec za przepyszne ciasto i bycie z nami, KGW Tryszczyn za wsparcie. Dziękujemy Wolontariuszom – Wy wiecie za co 🙂 jesteście po prostu NAJLEPSI 💕 Dziękujemy Stowarzyszeniu Koronowo Budzi Się za smaczne i kolorowe stoisko oraz wsparcie. 
I oczywiście dziękujemy gospodarzowi ! Dziękujmy drużynie z Błądzimia za stoisko DKMS i za podarunki.
Dziękujmy wszystkim z imienia po cichutku bez wypisywania, bo Wspierających jest już tak dużo, że trudno wszystkich spamiętać, by kogoś nie pominąć. A jest to jednocześnie tak budujące, że tyle osób wspiera działanie naszego maleńkiego Stowarzyszenia, a to przekłada się na realną pomoc małym pacjentom onkologii.
 
 

Skomentuj