WALCZYMY DLA DZIECI Z ONKOLOGII TO DLA NICH ZBIERAMY PIENIĄDZE NA BONY ŚWIĄTECZNE

W niedzielę 04.10.2020 pogoda nas ponownie nie rozpieszczała, ale to już tradycyjnie 😊 Ale znowu nie zabrakło Dobrych Ludzi, którym pogoda niestraszna. Razem osiągamy coś pięknego ♥ ♥ ♥ Dzięki wszystkim wspaniałym ludziom, którzy darują nam fanty, którzy wrzucają do skarbonek, którzy wystawiają przedmioty/usługi , którzy pieką pyszne ciasta … pieniędzy na Bony Świąteczne dla dzieci z onkologii przybywa.                                                  I podsumowując dzisiejszą niedzielną akcje:

z Parafii we Wtelnie mamy 2 306,01 zł 

z Parafii św. Mikołaja w Fordonie  mamy 3 397,12 zł .

Cieszymy się bardzo, bo to znowu duży krok do przodu w naszej zbiórce, ale nie możemy jeszcze odpuścić, bo do 40 tysięcy jeszcze sporo brakuje. Pomóżcie nam spełnić marzenie i sprawić radość dzieciom chorym na raka i ich rodzinom.

Potrzebujemy Was, potrzebujemy waszego zaangażowania, waszego wsparcia by osiągnąć CEL  – KAŻDE DZIECKO Z ONKOLOGII W SZPITALU IM. JURASZA POWINNO OTRZYMAĆ BON ŚWIĄTECZNY /KAŻDE DZIECKO POWINNO MIEĆ PIĘKNE ŚWIĘTA A W SZCZEGÓLNOŚCI DZIECI CHORUJĄCE NA NOWOTWORY BEZ WASZEJ POMOCY NIE UDA NAM SIĘ ZACZAROWAĆ ŚWIAT BARDZO CHORYCH DZIECI ♥ ♥ ♥

 

 

 

Skomentuj