Celem akcji jest przekazanie Darów Serca małym pacjentom bydgoskiej onkologii. Chcemy sprawiać jak najwięcej radości dzieciom i młodzieży, doświadczonym ciężką chorobą zanosząc im Dary Serca z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Akcja jest organizowana dla pacjentów Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii oraz transplantologii w Szpitalu im A. Jurasza i Wojewódzkim Szpital Dziecięcy im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.
Już najwyższy czas zrobić wiosenne porządki i posprzątać Zaczarowany Ogród na dachu Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza, aby ożywić to miejsce i odsłonić go w kolorowej wiosennej wersji.
Chcemy także umilić im pobyt cudownymi prezentami oczywiście od naszego Zaczarowanego Zająca, który do nich przykica. Planujemy także zakupić gry planszowe, zestawy kreatywne, szkicowniki, markery dwustronne, zestawy do haftowania diamentowego! To wszystko, żeby chociaż troszkę przestali się nudzić zamknięci w czterech ścianach.
Do tego przekażemy piekarniki, wyposażenie kuchenne na 3 piętra onkologii i transplantologii.
Udało się również zakupić potrzebny sprzęt do rehabilitacji, który jest tak potrzebny do rehabilitacji wojowników. 

Jeśli chcecie namalować wspólnie uśmiech to w imieniu rodziców prosimy o kisiele, budynie, musy, przekąski typu krakersy, paluszki, zupki chińskie, kawy, mokre chusteczki, wodę. A jeśli chcesz się do nas przyłączyć albo wspomóc finansowo to skontaktuj się z nami telefonicznie 698291913 lub na FB!
Stowarzyszenie Łatwo Pomagać ul Wyczółkwo 13, 86-011 Gościeradz
konto bankowe:BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK
tytuł: akcja charytatywna
Możliwość wpłaty z PayPal : stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com

Wszelkie informacje i aktualności znajdziecie na naszym profilu FB

Skomentuj