19-letni Marcin od urodzenia choruje na Recklinghausena NF1 nieuleczalną chorobę genetyczną. Obecnie zmaga się z mięsakiem wrzecionowatym prawego przedramienia (nowotworem złośliwym) z przerzutami do płuc. W wyniku choroby niezbędna była amputacja prawej ręki. Aby zapewnić leczenie, rehabilitację oraz zakupić protezę ręki, rodzina utworzyła zbiórkę w serwisie siepomoga.pl, na którym mogą Państwo wesprzeć ich w walce z chorobą, a także zapoznać się z historią Marcina.

KONKURS ŻYCZENIA NOWOROCZNE DLA MARCINA

Na fanpage stowarzyszenia organizujemy konkurs! 19-letni Marcin kontra złośliwy nowotwór! Pomóż wygrać najtrudniejszą walkę! My składajmy, a Ty Marcinie czytaj i nabieraj sił!
1. W komentarzu pod zdjęciem na stronie Stowarzyszenia Łatwo Pomagać złóż życzenia Marcinowi.
2 Wrzuć piątaka (5 zł lub więcej) na siepomaga.pl dla Marcina.
3. Zaproś znajomych
Te życzenia, które otrzymają najwięcej like (lajków) nagrodzimy voucherem o wartości 50 zł do znanej sieciówki. Konkurs trwa do 16 stycznia 2022 r.   
Zapraszamy do udziału www.facebook.com/latwopomagac !  

ZBIÓRKA

Będziemy zbierać pieniądze dla Marcina do skarbonek.  Puszki można odebrać osobiście od mamy Marcina, lub Pań Angeli Fac i Wioletty Górskiej.  Jeśli ktoś z Państwa ma punkt, gdzie mógłby do końca marca postawić skarbonkę prosimy o kontakt z jedną z Pań. Nie ma opcji wysyłki puszki. Akcje zbiórki można również prowadzić podczas uroczystości, koncertów czy też w szkołach. 

ZBIÓRKA 9 STYCZNIA (NIEDZIELA)

W niedzielę 9 stycznia o godzinie 17:00 w Bazylice pw. WNMP w Koronowie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Pani Magdy Steczkowskiej. Po koncercie nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek na rzecz pomocy Marcinowi. Serdecznie zapraszamy i za każdą przekazaną złotówkę już dziś DZIĘKUJEMY!

Zebraliśmy 2351,26 zł. WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY ZA WRAŻLIWE SERCA I SZCZODROŚĆ

Pomóżmy razem wygrać tę trudną walkę temu 19-letniemu chłopcu.

Skomentuj