Weekend Walecznych Serc- akcja charytatywna

Serdecznie zapraszamy na Weekend Walecznych Serc!
Kontynuujemy działania na rzecz dzieci chorych na nowotwory, tym razem pod nazwą: Waleczne Serca. A, że pomoc bezpośrednia pacjentom onkologii i ich rodzinom bardzo dobrze się sprawdziła to i celem tej zbiórki, jest zebranie środków pieniężnych, które przekażemy onkologicznym rodzinom. Ciężka choroba dziecka to ogromne obciążenie psychiczne, ale i finansowe dla rodziny. Wielomiesięczny, a i nie rzadko ciągnący się przez lata pobyt dziecka w szpitalu wymusza na rodzinie reorganizację życia i mnóstwo dodatkowych wydatków. Jeden z rodziców cały czas przebywa z dzieckiem na oddziale, a drugi przejmuje na siebie wszystkie obowiązki i opiekę nad pozostałymi dziećmi, jeśli są. Dziecko będące wiele miesięcy pacjentem potrzebuje suplementów i specjalnej diety, która wzmacnia jego organizm, a to nie jest tanie. Potrzebna jest wysokiej jakości bielizna, piżamy i odpowiednie kosmetyki nie podrażniające nadwrażliwej skóry. Choroba i jej leczenie niesie ze sobą wiele powikłań czyli kolejne wydatki: zakup sprzętu medycznego np. inhalatora, obuwia ortopedycznego i koszty rehabilitacji … Wszystkie te wydatki mocno nadszarpują budżet rodzinny. I przy takim ogromie obciążeń, nikt nie myśli o świętach, a to wyjątkowy czas dlatego chcemy rodzinom chorych dzieci podarować bony podarunkowe na święta.

Nasze kochane dzieciaki z onkologii nas bardzo potrzebują <3
I wiem, że je nie zawiedziemy💕‼️
***************************************************************
15 lutego w Synagodze odbędzie się koncert. Zagrają charytatywnie ŻUKI <3 i inne zespoły, dla każdego melomana coś 🙂
W szkołach odbędzie się spotkanie z iluzjonistą Mariuszem Czajką.
Iza poprowadzi zajęcia fit o godz. 17:00 https://www.facebook.com/events/236641737216525/
W Gościeradzu w świetlicy będzie można zostawić złotóweczkę w ramach akcji „Wymiana rzeczy dla chorych dzieci”
⚽️16 lutego w Hali Widowiskowo- Sportowej wielki turniej piłki nożnej pn: „gOLE DLA ONKOLOGII”.
Będzie można sobie postrzelać na strzelnicy ASG.
17 lutego wielka inauguracja w Hali Widowiskowo- Sportowej- oj tu się będzie działo m.in. koncert z dedykacjami w końcu to czas wielkiej miłości, Każdy będzie mógł swojej ukochanej/ukochanemu zadedykować ulubiony utwór 🙂 Będzie DJ KaBi zapodający najlepsze kawałki, Leonard Luther z kawałkami chwytającymi za serce. Odbędą się pokazy strażaków, policji z psem i straży granicznej z robotem pirotechnicznym‼️Będą profesjonalni animatorzy Wesolandii- animacja zabaw dziecięcych i Krainy Maskotek, balony wypełnione helem, dmuchaniec dla najmłodszych, malowanie buziek, kosmetyczki i mnóstwo innych atrakcji‼️
Przez te wszystkie dni będziemy dopieszczać podniebienia Darczyńców- grochóweczką, stroganowem, bigosikiem, ciasteczkiem, kawusią…. Licytować niesamowite rzeczy, m.in tablet Modecom 1003 IPS, przejazdy OFF-ROAD, vouchery na torty, ręcznie robione maskotki… I sprzedawać losy -a każdy z nich wygrywa np słoik miodu, kosmetyki, …
💕Cały czas trwa zbiórka do puszek w Mroczy, a gdzie to już koordynuje Marta Simińska Lange 🙂
Jest na FB niesamowita grupa: szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych i dla nas też już szyją -dziękujemy <3
Jeju naprawdę się dzieje i będzie się działo 🙂 bo to jeszcze nie koniec ! Jest nas mnóstwo osób, które chcą, żeby te dzieciaki się uśmiechały i wiedziały, że dadzą radę, że nie są same💕 że to bardzo trudny czas, ale on minie i wrócą do swojej normalności, tylko jeszcze trochę muszą wytrwać💕 jeszcze trochę (!)
💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
Może ktoś chciałby zasponsorować główną nagrodę do loterii ? Podarować vouchery/ na licytacje?
💕Całkowity dochód z 3 dniowej imprezy przekażemy rodzinom dzieci z onkologii jako bony podarunkowe na święta.
AKCJĘ MOŻNA WESPRZEĆ NA ODLEGŁOSĆ:
Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
konto bankowe: BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001 dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK tytuł: Waleczne Serca lub darowizna (obojętnie jaki tytuł i tak przeznaczymy je na wsparcie pacjentów)
Możliwość wpłaty z PayPal : stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com
ADRES: Gościeradz ul Wyczółkowo 13 86-011 Wtelno
DZIĘKUJEMY
******************************************
Dla wszystkich, którzy się przyłączyli, przyłączają i przyłączą serducha od dzieciaków z onkologii 💕💕

Skomentuj