18 sierpnia jak co roku nasze stowarzyszenie zorganizowało Wakacyjny Dzień Dziecka i moc prezentów dla pacjentów w Szpitalu im. A. Jurasza – Oddział Onkologii, Hematologii i Pediatrii. To było cudowne w końcu zobaczyć, usłyszeć tych wyjątkowych Wojowników. Spotkaniom towarzyszyły duże emocje, wzruszenie.

Był to dzień pełen słońca, emocji i atrakcji dla naszych dzielnych wojowników! Wszystko było dopięte dzięki 1 Pomorskiej Brygadzie Logistycznej im. Króla Kazimierza Wielkiego, która dała czadu na scenie. Nasi Wolontariusze za trzęśli terenem całego Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza , razem z Mega Maskotami Wesolandia- organizacja urodzin dla dzieci, wesołe imprezy dla dzieci.. Ponad 30 stopni temperatury nie przeszkodziło nam w wesołych harcach, bo to jest to co lubimy najbardziej! Po wszystkich figlach mogliśmy zrelaksować się i odpocząć do wspaniałej muzyki zespołu BeatBand przy M-GOK w Koronowie. Na koniec nasi mali pacjenci mogli obejrzeć przecudowne przedstawienie przygotowane przez Teatr Bajeczny, które przeniosło je do krainy dzikich zwierząt i savoir vivre.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, bo bez was nie moglibyśmy przekazać dzieciaczkom cudownych prezentów. Bez Deckingart Deska Tarasowa Kompozytowa nie dalibyśmy rady wszystkiego przewieźć na czas i to oni nosili te mega litry wody na każde piętro. Oczywiście dziękujemy cudownym Paniom nauczycielkom z Zespołu Szkół nr 33 – szkoła szpitalna w Bydgoszczy , które pomogły dostarczyć je do dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami i oby nas było coraz więcej!

❤️

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
konto bankowe: BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT: PPABPLPK
Możliwość wpłaty z PayPal: stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com


Dziękujemy za każde wsparcie

Skomentuj