Wakacyjny Dzień Dziecka i moc prezentów dla pacjentów to były dwa dni cudownej akcji z mnóstwem radości i prezentów. Nasza wesoła gromada wolontariuszy wraz z Wesolandią odwiedziła dzieci z Oddziału Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Reumatologii, Oddziału Neurochirurgii Dziecięcej i Oddziału Neurologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy oraz z Kliniki Pediatrii, Onkologii i Hematologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Kiedy jest cudownie? Wtedy kiedy bardzo chore dzieci chwytają się z radości za głowy, śmieją i tulą się do dużych futrzaków! Jak zawsze słyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów od rodziców oraz małych i tych większych pacjentów. Tego jak ważne są takie akcje, ile radości wnoszą w szarą rzeczywistość szpitalną nie da się opisać, ani pokazać zdjęciami.

Dziękujemy Wesolandii- organizacja urodzin dla dzieci, wesołe imprezy dla dzieci, która zapewniała nam tą wspaniałą oprawę, dzięki której czarowaliśmy uśmiechy na twarzach zarówno małych pacjentów jak i ich rodziców.

Dziękujemy najwspanialszym wolontariuszom.

Dziękujemy personelowi szpitala.

Dziękujemy nauczycielom z Zespołu Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom min.:

Przede wszystkim dziękujemy pacjentom za moc uśmiechów, które wynieśliśmy z oddziału i zachowamy je w naszych sercach, jako motywatory do dalszych działań!


❤

Jeśli chcesz nas wesprzeć i wspomóc organizację takich akcji, jak opisana powyżej możesz dokonać wpłaty na konto:

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
NIP 5542946526
konto bankowe: BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK
tytuł: darowizna
Możliwość wpłaty z PayPal : stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com

DZIĘKUJEMY!

Skomentuj