W tym roku jak w latach poprzednich można nas wesprzeć podczas rozliczenia podatkowego. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w zeznaniu podatkowym.

W polu KRS wpiszcie 0000270261, a w polu Cel szczegółowy: ŁATWO POMAGAĆ 9206, nie zapomnijcie wpisać odpowiedniej kwoty, oraz zaznaczyć pole WYRAŻAM ZGODĘ.

Nasze działania

Cykliczne akcje z prezentami dla małych pacjentów onkologii i innych oddziałów w Szpitalu im. A. Jurasza i Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy, połączone z kolorowymi występami, nie tylko w okresie świąt np. akcja Łatwopomagające Elfy niosą prezenty.

Z okazji walentynek co roku obdarowujemy jakąś placówkę prezentami. W roku 2021r. przygotowaliśmy prezenty dla podopiecznych Hospicjum Domowego dla Dzieci Dom Sue Ryder.

Wspieramy podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Trzemiętowie i Karolewie.

Corocznie organizujemy akcję charytatywną ‘gOle dla…” we współpracy z Akademią Piłkarską Victorią w tym roku bramki zdobywaliśmy dla Marzeny.

Stworzyliśmy i wyposażamy pralnię na dziecięcej onkologii w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Stworzyliśmy i pielęgnujemy ZACZAROWANY OGRÓD przy Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy, we współpracy z Firmą BLACHERE POLSKA SP. Z O.O.

Co roku, w okresie Bożego Narodzenia, wspieramy finansowo małych pacjentów leczonych onkologicznie w bydgoskich szpitalach, w ramach akcji Bony Świąteczne.

„JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW”

„ONKO_DZIECI LISTY PISZĄ”

„Wakacyjny Dzień Dziecka i moc prezentów dla pacjentów”

„Zajączki kicają, uśmiechy na twarzach dzieci przywracają”

Organizujemy akcje na oddziałach dziecięcej onkologii np. BAJKOWA MAJÓWKA (zawieszone na czas pandemii).

Jako ŁATWOPOMAGAJĄCE ELFY jesteśmy zawsze gotowe nieść pomoc i jak czujesz , że chcesz podzielić się z nami swoim 1 % podatku wiedz , że my to zamienimy w DOBRO.

Skomentuj