ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE

https://www.facebook.com/events/572880793426957/?active_tab=about

Wspieracie je poprzez   https://zrzutka.pl/e3742e

15 lipca o godzinie 14:00 wolontariusze Stowarzyszenia Łatwo Pomagać wraz z przyjaciółmi z Wesolandii, DW Wojtass- em, Klaunem Bobkiem zaszaleją pod oknami Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy.
Wykonamy kolorowy taniec radości z WIELKIMI MASKOTAMI dla dzieci z onkologii i innych oddziałów by pokazać, że COVID-19 może utrudnia życie , ale na pewno nie spowodował, że wolontariusze zapomnieli o Małych Dzielnych Pacjentach. Zamkniętych na oddziałach, ze wznowami, po przeszczepach, z popalonymi buziami, wycieńczonych chemią, przygnębionych izolacją. Nie możemy Ich odwiedzać, ale nasze serca są cały czas przy Nich. Muzyką i tańcami pod oknami szpitala chcemy zademonstrować solidarność z Nimi i przez chwilę oderwać od bólu choroby.
A rozdanie MEGA PACZEK małoletnim pacjentom to kolejny krok by na ich twarzach zagościł uśmiech na przekór trudnym czasom.

Prezenty powędrują do każdego pacjenta:

 Oddziału Klinicznego Onkologii, Hematologii i Pediatrii Dzieci i Młodzieży, transplantologii, z Kliniki Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii i na Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży a także do tych tyci tyci czyli wcześniaków oraz na OIOM.

Oddział transplantologii otrzyma kolorowe wagi łazienkowe i piękne bajkowe magnesy.

Do Kliniki Pediatrii, Onkologii i Hematologii trafi pompa dyfuzyjna do podawania chemii małym pacjentom, jako DAR SERCA KAROLINKI ❤️💛

Przekażemy również kartony z :
– pieluchami Seni,
– ubrankami dla noworodków,
– workami żywieniowymi,
– wilgotnymi chusteczkami,
– kredkami, puzzlami i kolorowankami.

Każdy może nas wesprzeć a wszystkim tym co to czynią DZIEKUJEMY – BARDZO DZIĘKUJEMY, gdyż my te złotóweczki zamieniamy na uśmiech bardzo chorych dzieci.

Stowarzyszenia Łatwo Pomagać
👉konto bankowe: BNP Paribas Bank Polska S.A.: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK tytuł: darowizna
Możliwość wpłaty z PayPal : stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com
lub ZRZUTKA z adresu powyżej !

 I  DZIAŁAMY  DALEJ    POMAGAMY   

Skomentuj