Rozdysponowanie pieniędzy z akcji Waleczne Serca.

Od początku roku wspólnie działaliśmy na rzecz  chorych dzieci organizując akcję, jedną z nich była akcja pn Waleczne Serca.

I tak  jak obiecywaliśmy przed Wielkanocą przekazaliśmy, jako bony świąteczne, pieniądze zebrane w tej akcji  na rzecz rodzin dzieci leczonym w Klinice Onkologii, Hematologii i Pediatrii w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Zebrana kwota to 37.707,23 zł. Wniosek złożyło 57 rodzin i wszystkie one otrzymały nasze wsparcie w postaci przelewów pieniężnych.

O pomoc finansową zwrócili się rodzice /opiekunowie prawni:

*dzieci leczonych onkologicznie w Klinice Pediatrii Onkologii i Hematologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy,
* dzieci długotrwale chorych będących pod stałą opieką Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy,
*dzieci, które skończyły leczenie szpitalne w Klinice Pediatrii Onkologii i Hematologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy, przebywających na leczeniu podtrzymującym onkologicznie w domu lub objętych opieką poradni onkologicznej do 2 lat po zakończeniu leczenia podtrzymującego.

Łącznie przekazaliśmy 37.711 zł i mamy nadzieję, że chociaż troszkę przyczyniliśmy się, że te rodziny będą miały piękniejsze święta. Sprawiając radość chorym dzieciom sprawiamy, że i nasze życie jest piękniejsze i bogatsze. Z całego serca nasi Kochani dziękujemy, że jesteście z nami. Dziękujemy darczyńcom, wolontariuszom, osobom wspierającym nas, współorganizatorom akcji. Dziękujemy wszystkim osobom, które mają swój wkład w to cudowne czarowanie świata dzieci chorych.

Święta to wyjątkowy czas, kiedy można zwolnić zastanowić się nad sobą i nacieszyć się najbliższymi. I tego Wam i sobie życzymy.

PS Szczególnie jest nam miło jak dostajemy piękne fotki od rodzin pacjentów, których spotykamy na naszej drodze to zawsze tak samo cudownie wzruszające widzieć Was uśmiechniętych   DZIĘKUJEMY

Skomentuj