25 września był jednym z tych cudownych dni kiedy na każdym rogu spotyka się wrażliwych ludzi niosących pomoc i wsparcie. Dokładnie takich ludzi w tym dniu spotykaliśmy w Koronowie. DIĘKUJEMY. Wszystkie paczki zostały wyprzedane. Wszystkie domowe wypieki zeszły jak ciepłe bułeczki (każdy człowiek wie, że to najlepsze rarytasy). Wśród naszych wolontariuszy jeszcze taki Skarb, który sam musi być noszony, a w naszych szeregach, jako olbrzymie wsparcie druhowie z PKDH Violas. .Kolejne podziękowania kierujemy do Pań, które dostarczyły nam przepyszne ciasto: Równa Babeczka, Małgorzata Boińska, Kasia Iwańczuk, Marta Rzepecka, KGW WIĘZOWNO.

Góra pieniędzy wesprze małych pacjentów onkologii leczonych w bydgoskich szpitalach. Dziękujemy wszystkim osobom, które wczoraj tak żarliwie wrzucały pieniążki do skarbonek w koronowskiej parafii. To Wy wypełniając je po brzegi pobiliście rekord DOBROCI. Zebraliśmy 13 708, 01 zł. To niesamowity wynik. Pieniądze dołączą do puli, które przeznaczymy na Bony Świąteczne dla dzieci z onkologii i na zakup kardiomonitorów na oddział, gdzie jest ratowane życie małym pacjentom transplantologii.

DZIĘKUJE TO CZĘSTO ZA MAŁO, BY OKAZAĆ NASZĄ WDZIĘCZNOŚĆ ZA CAŁE WSPARCIE JAKIE OTRZYMUJEMY OD WAS W NASZYCH DZIAŁANIACH NA RZECZ PACJENTÓW ONKOLOGII, ALE WIDZĄC UŚMIECHNIĘTEGO MALCA Z ONKOLOGII WIEDZCIE, ŻE TEN UŚMIECH MALOWALIŚCIE RAZEM Z NAMI I RAZEM CZARUJEMY TEN TRUDNY ŚWIAT.

❤

  Jeśli chcesz nasz wesprzeć, a nie mogłeś być z nami tego dnia możesz dokonać wpłaty na konto:

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
NIP 5542946526
konto bankowe: BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK
tytuł: darowizna
Możliwość wpłaty z PayPal : stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com

DZIĘKUJEMY!

1 Komentarz

  • E
    Opublikowano 3 października 2022 08:53 0Likes

    Gratulacje! Uroczy mały pomocnik

Skomentuj