To jest ten ekscytujący moment kiedy startuje akcja: ONKO-DZIECI LISTY PISZĄ.
Akcje związane z przekazaniem prezentów w czasie świąt pacjentom, czy też osobom w trudnej sytuacji życiowej organizujemy od 2016 roku, czyli przed nami siódmy raz z rzędu. Co roku akcja ta cieszy z wielkim poruszeniem Ludzi Dobrych Serc za co jesteśmy Wam nieskończenie wdzięczni. W tym roku również liczymy na duży odzew, gdyż paczki mają trafić do niepełnoletnich pacjentów leczonych w Szpitalu Uniwersytecki im. A. Jurasza i w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy na WSZYSTKIE ODDZIAŁY. Prezenty chcemy także przygotować dla placówki opiekuńczo-wychowawczej i domu samotnej matki.
Oprócz tego dzieci szczególnie bliskie naszemu sercu: wojowniczy onkologii, dzieci walczące z niewyleczalną mukowiscydozą i malcy z poparzeniami z bliznami i bólem często na całe życie BĘDĄ PISAĆ LISTY ZE SWOIM MARZENIEM – ONKO-DZIECI LISTY PISZĄ do ŁATWOPOMAGAJĄCYCH ELFÓW (DARCZYŃCÓW) będziemy publikować na fanpage Stowarzyszenia Łatwo Pomagać (na stronie głównej). Publikowanie listów rozpocznie się 10 listopada. Każdy może zostać ŁATWOPOMAGAJĄCYM ELFEM
Dzieciom z bydgoskich onkologii zostaną również przekazane Bony Świąteczne.
Mamy zamiar też „odpalić” na święta Zaczarowany Ogród z wielkim przytupem i cudownymi kolorowymi postaciami.
Informacje dotyczące działań związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia będziemy umieszczać na bieżąco.

Każdy może zorganizować zbiórkę darów w swojej placówce, zakładzie pracy lub wśród przyjaciół (lista zbieranych rzeczy poniżej), można nam też przekazać złotóweczki za które kupimy prezenty (konto bankowe stowarzyszenia również poniżej). PRZY ZAKUPACH PROSIMY STAWIAJCIE NA JAKOŚĆ A NIE NA ILOŚĆ. DARY SERCA prosimy o przesłanie na adres Stowarzyszenie Łatwo Pomagać ul. Wyczółkowo 13, 86-011 Gościeradz (przy dużych akcjach prosimy o wcześniejszy kontakt )

Dzięki wspaniałej firmie Baumgart Kaffee mamy lokal wręcz idealny magazyn na takie Cudowne Dary Serca DZIĘKUJEMY.

❤

  Akcję możesz również wesprzeć wpłacając datek na konto:

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
NIP 5542946526
konto bankowe: BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT : PPABPLPK
tytuł: darowizna
Możliwość wpłaty z PayPal : stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com

DZIĘKUJEMY!

Skomentuj