KARNAWAŁOWA IMPREZKA ??? dla naszych kochanych z oddziałów onkologii i hematologii.
Ma być dużo pozytywnej energii dla tych najmłodszych, dla tych starszych i obowiązkowo dla rodziców pacjentów. To Wielcy Herkulesi XXI wieku. Spędzają na oddziale nie dni, nie tygodnie, ale i miesiące, które przeciągają się w lata, z maleńkimi powrotami do domu. Ale ciężko to nazwać powrotem do wcześniejszego życia, gdyż pacjenci z onkologii mają często obniżone wyniki na tyle, że ich dom zamienia się w niedostępną twierdzę, nawet dla najbliższych. Zero kontaktu z rówieśnikami, przyjaciółmi, czy też rodzinom. Wszystko zostaje podporządkowane CHOROBIE, która nie trzyma się żadnych zasad i jest nieprzewidywalna.
Pozytywne energia ma ogromne znaczenie i od niej zależy bardzo dużo; jeśli pacjent uśmiecha się, łatwiej mu przychodzi walka. Wsparcie pozytywnie zmotywowanej rodziny ma również kolosalne znaczenie, dlatego my wpadniemy na oddział z „uśmiechami” i jak zawsze poprzeszkadzamy oraz pohałasujemy, by rozwiać szpitalna nudę ?
Potrzebujemy Twojej pomocy, by imprezy na oddziałach się udały . Pomożesz?
Poznań, SZPITAL KLINICZNY im. Karola Jonschera – koordynator Agnieszka Dzieciątkowska – 21 styczeń
Bydgoszcz-Szpital im. dr. Antoniego Jurasza (dziecięcy oddział onkologii i hematologii) -koordynator Wioletta Górska – 18 luty 

szczegóły na wydarzeniu: Karnawałowa Impreza

Skomentuj