Jako Stowarzyszenie Łatwo Pomagać bierzemy udział w pomocy humanitarnej dla tych, którzy walczą o Ukrainę i dla cywilów, którym zbrodniarz chce zabrać wszystko. Chcemy oprócz żywności tym razem przekazać również Dary Serca do sierocińca we Lwowie. Do tej placówki trafiają dzieci, którym mordercy w tej wojnie zabili rodziców. 120 dzieci (!), którym putin zabrał cały Świat, którego nie da się już odbudować. Nikt już Im nie zwróci rodziców -NIKT (!) Nikt im nie odda poczucia bezpieczeństwa i beztroskiej radości dzieciństwa. 120 dzieci, w tym maluszki, przedszkolaczki, dzieci szkolne … 120 tragicznych historii, z tym samym barbarzyńskim zakończeniem. Nic nie jest już takie jak było przed 24 lutym – NIC … jeden maluczki człowiek zniszczył wszystko.

Do sierocińca we Lwowie pojedziemy w czerwcu. Musimy sierotom przywrócić nadzieję i pokazać, że są na tym świecie ludzie, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny.


Prosimy o pomoc każdego kto może i chce zrobić w swojej placówce, przedszkolu, szkole, urzędzie, pracy zbiórkę pieniędzy, za te pieniądze kupimy to co najbardziej potrzeba tym sierotom. Prosimy również o żywność najlepiej konserwy i środki higieniczne.

Tą akcję przeprowadzimy we współpracy z Fundacją „Od Serca”, Fundacją Kawałek Nieba – OPP 1% , Stowarzyszeniem Sportowym Yamabushi, MAT BUD Materiały Budowlane, Deckingart Deska Tarasowa Kompozytowa – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Obecne punkty zbiórek:💙💛

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać
konto bankowe: BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001
dla wpłat zagranicznych z kodem SWIFT: PPABPLPK
tytuł: dla sierot ze Lwowa
Możliwość wpłaty z PayPal: stowarzyszenielatwopomagac@gmail.com
Dziękujemy za każde wsparcie

Skomentuj