JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓWBaaardzooo dziękujemy Rodzinie Bailamos Jesteście WielcyW tak krótkim czasie zebraliście całe auto rzeczy dla dzieciaczków
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Jednym z kolejnych wspaniałych Wolontariuszy i koordynatorów akcji jest osoba nie do przecenienia Pani Ewa Machalewska Dzięki jej zaangażowaniu za pomoc możemy podziękować także: Przedszkolu miejskiemu nr 2 w Chełmży Firmie Pol-fiber za cudowne poduszkiFurmie GOMIDRUK Małgorzata Mike Szkole Podstawowej w ZelgnieSzkole Podstawowej nr 3 w ChełmżySzkole Podstawowej nr 2 w ChełmżyFirmie ProteamCentrum Ogrodowe z Dobrcza za…
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW do naszej akcji włączył się:Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Orchowie Urząd Gminy w Orchowie Posterunek Policji w Orchowie Biblioteka Publiczna Gminy Orchowo DZIĘKUJEMY TO ZA MAŁO!!
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Mikołaj, Mikołaj jechał samochodem, bo gdzieś zgubił saneczki w tą mroźną pogodęI zajechał do Szpitala w SłupcyA Policjanci z Komedy Powiatowej Policji w Słupcy którzy brali również udział w naszej akcji JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW pomogli dostarczyć dary
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Za superanckie gadżety, które rozświetlą twarz niejednego małego pacjenta dziękujemy Park17 Centrum zabaw i trampolinPark17 Centrum zabaw i trampolin w Bydgoszczy Dzięki Wam skaczemy z radości
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓWDziękujemy z całej mocy za dołączenie do akcji Szkole w Czernikowie, a dokładniej klasom 0-3Jesteśmy naprawdę poruszeni ilością dobrych Elfów, które nam pomagają
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Serdeczne podziękowania dla:Szkoły Podstawowej w Wydrznie, Szkoły podstawowej w Zawdzie, Przedszkola Miejskiego w Łasinie.Szczególnie podziękowania dla dzieci i rodziców, rady pedagogicznej ze Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kisielicach!!Przywieziemy mnóstwo zabawek, kaw, herbat, kosmetyków oraz piękne ręcznie robione chusty. Dziękujemy!!
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Serdeczne podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Czarnem Dolnem im. Jana Pawła IIDziękujemy za upominki, ręcznie robione pierniczki, które chodź trochę umilą pobyt chorych dzieci w Szpitalu hematologii i onkologii im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Dziękujemy rodzicom, dzieciom, oraz wszystkim osobom, które brały udział w tej pięknej akcji.
Najszczęśliwszy dzień Wiktora, jego rodziny i nasz
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW A tu Prezenty, które przejechały aż 350 kilometrów!!!Wszystko za sprawą niesamowitej Pani Anety Dudzic, jej Rodziny i MNÓSTWA KOCHANYCH Elfo-pomagaczy Dziękujemy: Szkole Podstawowej w Rosochatej Żłobkowi nr 1 w Legnicy Szkole Muzycznej w Legnicy DZIĘKUJEMY
