JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Jak wiadomo w drużynie siła co doskonale widać na załączonym zdjęciuWielkie pokłony za te cudne dary dla Zawodników i Rodziców Akademii piłkarskiej „Victoria”Już za moment wszystko trafi do dzieci
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Widzicie te słodkie szkraby? Otóż i one oczywiście z nieocenioną pomocą ich kochanej Pani i Rodziców, postanowiły wesprzeć małych pacjentów tymi wielkimi, prawie jak sami darczyńcy prezentami DZIĘKUJEMYNiepubliczny Żłobek Zaczarowany Ołówek Ul. Morska 885-722 Bydgoszcz Oraz Fikomiko Przemysław Maj
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Ogromna moc podziękowań należy się wszystkim wspaniałym pomocnikom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w DobrczuJesteśmy pod wrażeniem ślicznie zapakowanych paczek oraz ilości darówDziękujemy serdecznie dyrekcji, gronu pedagogicznemu, rodzicom i oczywiście dzieciom
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Kolejna wspaniała historia niesienia pomocy Pani Agnieszka Sobieralska jest właścicielką małego wydawnictwa dla dzieci Wydawnictwo Kamyk Temat onkologii jest jej bliski, i tak oto postanowiła wesprzeć małych podopiecznych szpitala cudnymi książeczkami i kolorowankamiBa! Sama je przywiozła z okolic ChełmnaDZIĘKUJEMY
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Ile dobroci i dobrej energii nas otacza to wręcz niewyobrażalne Oto dziś odebrane mega paki dla dzielnych małych Wojowników prosto ze Szkoły Podstawowej im. kpt. ż.w. Tadeusza Ziółkowskiego w Wierzchucinie Królewskim Dziękujemy bardzo kochani
I kolejne cuda trafiły do nas w ramach akcji JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Tym razem Pani Natalia Błaszczyk dostarczyła uzbierane przez siebie Dary Serca. Dziękujemy A my już od dłuższego czasu pakujemy, pakujemy i pakujemy, by 17 grudnia podać kolejne paczki na oddziały m.in onkologii w Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza i Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy Zbierzemy…
„Onko-Dzieci Listy Piszą” -23 listBartuś brał udział w naszej akcji…brał, bo umęczony ciężką chorobą odszedł już nie cierpi. ale tak trudno to zrozumiećBartuś zostawił tu tatę, rodzinę i przyjaciół Jest nam tak strasznie przykro
Kiermasz charytatywny rękodzieła dzięki wielkiemu zaangażowaniu niezwykłych ludzi przyniósł kwotę: 10 000 złPieniążki te zostaną podzielone dla dzieci z onkologii w Bydgoszczy i na protezę rączki dla Zuzi. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim którzy przekazali swoje cudowne prace, ciasto i pierniczki.
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓWKolejna niesamowita sprawa Pani Agnieszka usłyszała o ONKO-LISTACH w radiu i tak oto dzięki niej możemy w imieniu dzieci podziękować ogromnie firmie PSP Solution Sp. Z o.o.za te cudne dary i dostarczenie ichhttps://www.facebook.com/PSP.Solution/
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW.Dziękujemy serdecznie za dołączenie do zbiórki MDK nr 5 z Bydgoszczyhttps://www.facebook.com/mdk5fordon/ Pani Agnieszce Sikorskiej i Radzie Młodzieży pod Jej opieką Klasie 1b z Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego, oraz klasie 8e ze Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy
