Bajkowa Majówka

Podobno ślub w Buckingham miał mnóstwo widzów, ale czym on był w porównaniu do tych uśmiechniętych buziek, które widzieliśmy w sobote na onkologii?!
Organizowaliśmy Bajkową Majówkę drugi rok z rzędu i na pewno nie ostatni !!
Te cudownie uśmiechnięte dzieci, sprawiają, że chce jeszcze bardziej i więcej dla Nich robić  Wspaniali rodzice, którzy kierują w naszą stronę ciepłe słowa i uśmiechnięty personel dodaje nam skrzydeł i zapału do dalszej pracy 

To był cudowny dzień. Było tak jak sobie wymarzyliśmy kolorowo i radośnie. Baloniki unosiły się pod sufitami, była muzyka na żywo, piękne kolorowe stroje, smaczne ciasto i zdrowe żelki oraz co NAJWAŻNIEJSZE UŚMIECHNIĘTE DZIECI Cudownie uśmiechnięte dzieci. Kochamy te chwile, kiedy są emocje te dobre emocje, gdy dzieci zapominają o tym, że są chore i są rozchichrane i robią psikusy. Wspaniała Nikolka jest aktualne na przepustce, mimo to jej rodzice przywieźli ją, pokonując 90 km , żeby mogła być z nami w tym dniu, gdyż Mała Królewna o tym marzyła. Czyż to nie cudowne? Ania w tym dniu miała być na Komunii u braciszka, ale niestety zdrowie jej na to nie pozwoliło i była z nami. I mamy nadzieję, że chociaż troszkę poprawiliśmy jej nastrój. Igorek uczył nas miksować , Alicja czarowała uśmiechem, a Jaś znalazł swoją Małgosię ..  Maskoty wywijały z dziećmi wszystkie możliwe rytmy, a Marek przygrywał akordeonem 🙂 Klaun Bobek zapodawał muzyczkę i oczywiście czarował rozmową  Wolontariusze jak zawsze stanęli na wysokości zadania i ciężko pracowali, by imprezka miała urok bajki.
Panie kosmetyczki i fryzjerka Wiktoria poprawiły dziewczynką i ich mamą nastrój używając swoich magicznych kuferków .
Dziękuję Wesolandia- animacja zabaw dziecięcych, która jak zawsze bezinteresownie nas wspierała tym razem nie tylko kostiumami.
Były też profesjonalne zdjęcia, które dzieci i ich rodzice otrzymają na pamiątkę 
Dary serc przywiezione od Dobrych Ludzi trafiły do dzieci sprawiając im przy tym ogromną radość i znowu na buźkach pojawiły się uśmiechy. Do pacjentów powędrowały również kolorowe chusty, barwne opaski, radosne kieszonki na Broviaczki i spinnery ,a niech kręcą i się odstresowują 🙂 Dla niewtajemniczonych BROVIAC jest to dożylny cewnik pozwalający na pobieranie lub podawanie krwi, podawanie płynów i leków dziecku, bez potrzeby każdorazowego zakładania wenflonu. BROVIAC jest wprowadzany bezpośrednio do żyły centralnej.
Dzieci mając je miesiąca często zaprzyjaźniają się nimi, bo dzięki nim nie są kłute i nawet nadają im imiona. Kieszonka wisząc na szyi staje się domkiem dla przyjaciela i dlatego powinna być kolorowa, a przy tym wygodna.
Dziękuje tym wszystkim, którzy pomogli zrealizować Bajkową Majówkę Darczyńcom mówię ogromne DZIĘKUJĘ, które nie przedstawi żadna czcionka 

 

SONY DSC

SONY DSC

Skomentuj