JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW i kolejne podziękowania za dołączenie się do akcji dla Pani Barbary Gutowskiej, właścicielki sklepu LEJDIS XXL znajdującego się w Słupcy oraz dla przemiłych klientów- darczyńcówDziękujemy to za mało
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW OGROMNE podziękowania za dołączenie się do akcji Szkoły Podstawowej w Koszutach (gmina Słupca)Jesteśmy wdzięczni
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Tym razem DZIĘKUJEMY to za mało!! dla cudownych Dzieci, Rodziców i Pań z Przedszkola nr 4 „Jarzębinka” w SłupcyTyyyleee darów
Seniorzy z Centrum Aktywizacji Seniorów w Pile uszyli dla pacjentów oddziału onkologii dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego im A. Jurasza w Bydgoszczy piękne, kolorowe przytulanki jamniki, które ożywią wnętrze każdej szpitalnej sali.Kochani Seniorzy kłaniamy się Wam w pas w podzięce. Dziękujemy, że razem z nami czarujecie uśmiechy na twarzach chorych dzieci
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Jesteśmy baardzooo wdzięczni i ogromnie dziękujemy za to, że do akcji przyłączył się również Szkolny wolontariat działający w szkole podstawowej nr 1 w Słupcy
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓW Dziękujemy Przedszkole Gminne w PiotrowicachKochane Łatwopomagające elfy zdążyły ze zbiórką, aby wyczarować dziecięce uśmiechy w ten nadchodzący świąteczny czas…Dziękujemy niezmiernie rodzicom oraz pracownikom przedszkola zaangażowanym w zbiórkę
W piątek 26 listopada przekażemy te cudne paczki pełne po brzegi A cudne dzięki Wam Darczyńcy Dary Serca trafią *na OIOM -Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci,*do Kliniki Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży,* do Kliniki Psychiatrii z Oddziałem dla Dzieci i Młodzieży,*na Oddział Neurologii Dziecięcej*na Okulistykę Dziecięcom,w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr. A. Jurasza w BydgoszczyDZIĘKUJEMY ZA…
Kto jeszcze nie miał okazji wesprzeć małych pacjentów onkologii? Może to uczynić dziś przy Kościele pw. Świętego Wojciecha w Bydgoszczy przed i po każdej Mszy św.. A i jest pyszne ciasto, piękne ozdoby świąteczne, upominki i jak zawsze uśmiechnięci wolontariusze ZAPRASZAMY
Już jutro od samego rana będziemy ponownie kwestować Tym razem pod Kościołem pw. Świętego Wojciecha w Bydgoszczy.Całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na rzecz naszych dzielnych Wojowników oraz małej Weroniki.Zapraszamy po pyszne ciasto i piękne ozdoby świąteczne.
JESIENNY DESZCZ ONKO-UŚMIECHÓWI kolejne przeemiłeee wiadomościCudownie mieć tak wspaniałych pomocników jak grupa „0c” ze Szkoły Podstawowej w KoronowieDZIĘKUJEMY za dary To niesamowita radość- widzieć zaangażowanie dzieci.
