Zapraszamy Was na wydarzenie jakiego jeszcze nie było.
Nadchodzi lato, każda z nas chce odsłonić trochę zgrabnego ciałka, a prawie wszystkie marzymy o tym, by coś w sobie poprawić
Szansą na to będzie udział w wydarzeniu : „Zadbaj o siebie –podaruj serce dzieciom”, organizowanym przez Fitness for Everyone i Łatwo Pomagać.
Reguły są proste
Fitness for Everyone opracowuje zestaw ćwiczeń na cały tydzień. Kto decyduje się ćwiczyć razem z nami, wpłaca symboliczną złotówkę za jeden dzień ćwiczeń. Złotówka jest naprawdę symboliczna i nie trzeba się do niej ograniczać:)Można „wykupić” abonament na cały tydzień, dwa, miesiąc lub zapłacić za wybraną liczbę dni.Ćwiczenia w pierwszym tygodniu zostaną udostępnione, kiedy ćwiczący zapełnią skarbonkę do określonego poziomu- 5%
Pamiętajcie o prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń, dzięki czemu unikniecie kontuzji , przed każdym treningiem nie zapominajcie o rozgrzewce, ćwiczenia wykonujcie w swoim tempie. Jeśli nie czujesz się na siłach aby wykonać, któreś ćwiczenie pomiń je. Ilość powtórzeń nie jest ważna, zwracaj uwagę na poprawność ćwiczenia. To są jedynie moje propozycje treningowe- możesz je dowolnie modyfikować i dostosować do swoich możliwości. Po każdym treningu pamiętaj o rozciąganiu zmniejsza ono napięcie mięśniowe, zwiększa jakość i elastyczność mięśni, przeciwdziała przykurczom mięśni oraz zwiększa ukrwienie wokół mięśniowe i szybkość regeneracji mięśnia. W przypadku kiedy trening nie jest zakończony rozciąganiem następuję odczuwalne „zesztywnienie i skrócenie” mięśni, polegające na ograniczeniu ruchomości stawów. Powstaję dyskomfort podczas wykonywania ćwiczeń w kolejnych dniach.

Gdzie płacić? Do  skarbonka Zosi na siepomaga

Spójrzcie na ta śliczną istotę , na jej piękny uśmiech ,aż trud no uwierzyć że w każdej chwili jej życie może zostać przerwane.

To dziewczynka oczekująca na operacje serca, której życie mogło się zakończyć zanim na dobre się rozpoczęło. Rodzice zdecydowali się walczyć o swoją córeczkę i ta walka trwa do dziś. Zosi serduszko jest po prawej zamiast po lewej stronie ale pragnie bić jak każde inne zdrowe serce. Oprócz złożonej wady serca, Zosia ma również dodatkowe śledziony i dolegliwości ze strony układu pokarmowego.
Operacja na którą czeka Zosia jest niezbędna, bez niej dziewczynka umrze. Musi być wykonana w trybie pilnym w czerwcu, najpóźniej w lipcu w klinice w Muenster, ponieważ polscy lekarze rozłożyli ręce i już nic nie mogą dla niej zrobić. Przeczytajcie historię Zosieńki, która z każdym dniem jest coraz słabsza i jeśli nie pomożemy, Jej życie zgaśnie…pomóżmy sobie, aby pomóc Jej.

zosia

Skomentuj